Donacje

Donacje dla kanału są bardzo ważną częścią stream’u. Nikt nie lubi rozmawiać o pieniądzach ale prawda jest taka, że rozwój każdego kanału leży w rękach jego widzów.

Jeżeli chcielibyście mnie wesprzeć, szczególnie w tak trudnej sytuacji jaka jest teraz, istnieje na to kilka sposobów…

logo-paypal
Komenda na czacie – !pp
Najprostszym sposobem, na wpłacenie dotacji jest oczywiście PayPal. Wystarczy wpisać kwotę, swój nick oraz wiadomość, która pojawi się na streamie. Jednocześnie za każdą wpłaconą złotówkę, dostajecie 20 Szklaneczek, do wykorzystania w giveaway’ach lub innych zabawach na czacie.

sms
Komenda na czacie – !sms
Kolejnym sposobem wsparcia kanału jest dotacja przez SMS. Jeżeli akurat nie jesteście przy komputerze lub po prostu nie macie PayPal’a, wystarczy wysłać SMS’a. Tutaj również wiadomość pojawi się na streamie.

logo-paysafecard
Komenda na czacie – !psc
Jeśli wolicie korzystać z kart PaySafeCard, a nadal chcielibyście wesprzeć kanał, wystarczy wysłać mi w wiadomości na Twitch’u odpowiedni kod. Tutaj również za każdą wpłaconą złotówkę, dostajecie 20 Szklaneczek, do wykorzystania w giveaway’ach lub innych zabawach na czacie.

logo-steam
Komenda na czacie – !trade
Zdarza się, że chcecie wesprzeć kanał ale akurat nie macie pieniędzy. W takich sytuacjach możecie wysłać mi ofertę na Steam’ie z grami, kluczami do CS:GO, skinami czy nawet skrzynkami. Takie itemy wylądują na kolejnych giveaway’ach. Przy wysokiej wartości oferty, również otrzymacie Szklaneczki, do wykorzystania w giveaway’ach lub innych zabawach na czacie.